Vladimíra Litworová – interiérový designér  a bytový architekt ve společnosti VL Atelier Design

Vladimíra Litworová

  • Absolventka VUT v Brně, stavební fakulta a fakulta podnikatelská.
  • Studium na stavební škole v Paříží – L´ESTP.
  • Design škola Praha – Dvouleté diplomové studium

Přestože mám vystudovanou stavební fakultu na VUT v Brně, část své profesní dráhy jsem věnovala marketingu a reklamě. Vedla jsem a pracovala na různých značkách, spolupracovala na designu obalů, reklamních kampaní a prodejních vizuálů a odtud již není daleko k designu samotnému. Následně se má profesní dráha stočila ke studiu interiérového designu a absolvovala jsem 2,5 leté diplomové studium na Design škole v Praze. To mě vedlo k založení vlastního ateliéru, který spojuje lidi, které baví jejich práce a chtějí ji dělat co nejlépe na špičkové úrovni.

Můj styl

Ve svých návrzích upřednostňuji jednoduchost a nadčasové zpracování, které zároveň nezapomíná na eleganci a funkčnost. Vždy respektuji prostor a jeho historii, kombinuji moderní prvky a zároveň používám tradiční ověřené materiály, které umí pěkně stárnout a uchovávají si svou eleganci v čase.

Naslouchám potřebám a přáním klienta / investora, mou prací je najít společně s Vámi ten správný výsledek, interiér, který Vás bude těšit a bavit vždy, když do něj vstoupíte a budete se v něm cítit dobře.